תודעת אור 
 
עבורי להיות בתודעת אור זו בחירה לחיות מתוך שפע, שמחה ועונג. תודעת אור הנה תודעה פתוחה, נושמת ,זורמת ,קשובה,ערה ומודעת לעצמה ולכל הסובב אותה. תודעת אור הנה תפיסה ואמונה, התמסרות אל הלא נודע ו 'החשיכה' מתוך ידיעה פנימית עמוקה של האור והאמת הנמצאת בו ובה.
תודעת אור הנה תודעה בה החושים שלנו מתרחבים למימדים נוספים בהם אנו יכולות ויכולים להתחבר בדרכים נוספות לבריאה. החושים שלנו מתגלים כבעלי יכולות נוספות של ראייה,שמיעה,חישה באור. תודעת אור מאפשרת לנו לעבור בין שערים ולהיות בשירות לתודעה נרחבת, מלאה ושלמה, בה אנו חלק ממכלול היצורים והצורות המתגלמים בבריאה השלמה.
תודעת אור היא שפה לחיות על פיה ודרך לצעוד בה בחיי היום יום שלנו ובמסעות מעבר לזמן והמדידה הנהוגה כיום בעולמנו. יש לכולנו את היכולת לחיות בתודעת אור. עלינו רק לבחור בכך, להאמין, ולהסכים להיות בה בענווה והתמסרות. תודעת האור היא מתנה נפלאה, מרגשת ואינסופית.
כנשים, אנו מכילות את 'החושך' בגופנו ובתודעתנו, את המערות הנסתרות, את השערים אל הלא נודע. יחד עם זאת יש לנו את החיבור הישיר והאינטואיטיבי לתודעת האור ולשפת הלב. לכן אנו מהוות את ההשלמה בעצמנו, ודרכנו יכולים להתחבר גם הגברים אל שתי המהויות המשלימות האלו של החושך והאור, שהם אחד. דרך הרחם שלנו והמערה הנשית שלנו, ניתן לעבור אל האור. לכן יש לנו את הזכות יחד עם האחריות להחזיק את שני מצבי התודעה האלו של אור וחושך יחדיו. אנו מהוות את השער עצמו לתודעת האור עבורנו ועבור הגברים והילדים. כשאנחנו מחוברות לתודעת האור, אנו מביאות ריפוי וברכות לעצמנו ולכלל האנושות והבריאה. אנחנו שותפות ביצירת והחזקת תודעת האור ובכך גם ממלאות את ייעודנו, ומביאות שמחה לחיינו. הגברים יחד איתנו משלימים את עבודת תודעת האור כמשלימים שלנו.
**** 

גדלנו על התפיסה שהאור והחושך הם ניגודים. שצריך להדוף ולגרש את החושך ולהביא את האור. האם כך זה באמת?
אולי הגיע הזמן לראות אחרת. 
אפשר לעסוק באור גם בהיבט התודעתי. להבין שהאור והחושך תהליך אחד הם, משלימים ומהווים יחד את מהות הקיום שלנו. החושך כבסיס התהוות לצמיחה שתראה בחוץ, באור.
החיפוש אחרי האור וההארה הוא נושא שמלווה את האנושות המתפתחת ואלו שעוסקים בעבודה תודעתית ורוחנית.
האור למעשה נוכח כל הזמן, אולי אנחנו אלו שיכולים לשנות את נקודת המבט שלנו עליו ולקבל אותו בדרכים נוספות ומגוונות, מבלי צורך לחפש כל כך הרבה...
 
 כאן ניתן לקרוא תקשור שהגיע אלי בנושא האור. וגם קטע מהספר "מקדש הלב- היזכרות" העוסק בשער האור וגוף האור. (שניתן לתרגל בקבוצה וגם לבד) ולסיום קטעים מתוך הספר החדש שאני כותבת בימים אלו "קלאופטרה-המומיה החיה" שעוסקים גם כן באור. בשני הספרים יש עוד קטעים נוספים העוסקים באור ובתודעת אור.
 
אכן יש מה ללמוד ולתרגל. מי שמעוניין/ת ללמוד ולפתח את ראיית האור ותודעת האור ולהצטרף לטקסים ופעילויות העוסקות בכך מוזמן/ת . ניתן להצטרף לסדנאות ואפשר במפגשים אישיים.
 

לתשלום בכרטיס אשראי
הערה: התשלום הוא דרך פיפאל, ניתן לשלם בכל כרטיס אשראי בין לאומי (גם למי שאין חשבון ב-PayPal)
______________________________________________________________________
ענת הר-לב אור  
טל: 04-9802288, הר חלוץ ,  E-mail:
anatharlevor@gmail.com