דף הבית >> תודעת-אור >> האור
 
האור

חג חנוכה עוסק באור. בנוסף למעשיות והמסורות המוארות והטעימות, אפשר לעסוק באור גם בהיבט התודעתי. גדלנו על התפיסה שהאור והחושך הם ניגודים. שצריך להדוף ולגרש את החושך ולהביא את האור. האם כך זה באמת? אולי הגיע הזמן לראות אחרת. להבין שהאור והחושך תהליך אחד הם, משלימים ומהווים יחד את מהות הקיום שלנו. החושך כבסיס התהוות לצמיחה שתראה בחוץ, באור. החיפוש אחרי האור וההארה הוא נושא שמלווה את האנושות המתפתחת ואלו שעוסקים בעבודה תודעתית ורוחנית. האור למעשה נוכח כל הזמן, אולי אנחנו אלו שיכולים לשנות את נקודת המבט שלנו עליו ולקבל אותו בדרכים נוספות ומגוונות, מבלי צורך לחפש כל כך הרבה...
 
 קטע מהספר "ידי אור" של ברברה אן ברנן:
"הדרך הקלה ביותר להתחיל ולצפות בשדה האנרגיה האוניברסאלי, היא פשוט לשכב על גבכם ולהירגע על הדשא ביום יפה, ולבהות בשמיים הכחולים. לאחר זמן מה תוכלו להבחין בכדוריות האורגון הזעירות היוצרות דוגמאות פתלתלות על רקע כחול השמיים. הן נראות ככדורים לבנים זעירים לעתים בעלי נקודה שחורה, המופיעים למשך שנייה או שתיים מותירים מאחוריהם שובל קל ואז שבים ונעלמים.
אם תמשיכו לצפות ותרחיבו את שדה ראייתכם, תתחילו לראות שהשדה כולו פועם במקצב מתואם. ביום שמש יהיו כדורוני אנרגיה אלה קורנים וינועו במהירות . בימים מעוננים הם יהיו שקופים יותר, ינועו לאט יותר ויופיעו במספר קטן יותר. בעיר שאווירה מזוהם הם מעטים יותר, כהים, ובעלי תנועה איטית מאוד. הם אינם טעונים דיים. את שפע הכדוריות הרב ביותר, ואת הכדוריות הקורנות והטעונות ביותר, ראיתי באלפים השוויצריים, שם רבים ימי השמש היפים, והשלג מכסה את הכול במרבדים עבים. נראה כי אור השמש טוען את הכדוריות"
****
אשתף אתכן ואתכם שאני רואה את כדוריות האור האלו, המופיעות כסמל העיגול והנקודה, ומכילות בתוכן את האור ו"החשיכה". אפשר לראותן בכל מקום, ואכן קל יותר כשיש אור שמש טבעי. זו תופעה קסומה ונפלאה....
***

האור (מסר תקשור) 4/10/20
האור נגלה אליי לבן וכחול, מרקד ומרצד במהירות, נע בחופשיות, ללא הגבלה,ללא צורה אחת סדורה או סגורה. האור הכחול מופיע כקווים, עבים, דחוסים, מחוברים, ארוכים. האור הלבן מופיע כעיגולים וצורות קווים משתנות וזזות, וגם כעמודים, עמודי אור שמתלכדים. האור הכחול הופיע מתחת לאור הלבן,לרוב במאוזן. האור הלבן הופיע במאונך מלמעלה למטה. הם משלימים, מחוברים,נעים יחד במרחב. האור הכחול מרפא,מגן שומר. האור הלבן מאיר,מחמם. את האור הכחול קשה יותר לראות,ניתן לדמיין,ליצור אותו במחשבות,אפשר להזמין אותו והוא יבוא. האור הלבן זמין יותר,נוכח בכל,מוכר לכל, קל להתחבר אליו ולעבוד איתו בכל עת. האור נכנס לתוכי, דרך הידיים,החזה,העיניים-ומשם גם יוצא,משם אני ארפא. התבקשתי להתחיל לרפא במגע,להעביר אור וחום,ולהמשיך לקרון אור דרך עיניי וגופי. לחבר עוד אנשים אל האור. תודעת האור היא תודעה שרואה, מהירה,נע ללא הגבלות או צורה,נמצאת בכל הרבדים,גם כשלא רואים, כמו האור. הוא נוכח בכל, כל הזמן, גם אם מרביתנו לא יכולים לראות זאת או לתפוס זאת,זו האמת המלאה. האור נוכח גם 'בחשיכה',שאינה קיימת,אלא כאשליה. לפי מגבלות הראייה הפיסית שלנו והתפיסה המחשבתית השגויה. עבודת תודעת האור היא הליבה, היא המפתח, היא המקור והסיבה, איתה אפשר להגיע למימד הבא שמעבר לאור ולחשיכה, לריק המופלא.
המשיכי בדרכך הברוכה,לחבר אנשים לאור ולתודעה. הפיצי את האור,היי נוכחת באור,חשבי וראי באור, האמיני באור, הזמיני את האור, חקרי את האור, לימדי ולמדי את שפת האור, רפאי בעזרת האור. יש לך ולכולם את שערי האור, הזמיני אותם שוב לעבור דרכם, בכל עת, בכל הזדמנות, בכל אפשרות. זוהי הדרך הניתנת לכולם להתגלות,להתפתחות, להתעוררות. במהירות האור הדברים מתרחשים, הסכימי לראות ולהיות בה ואז תוכלי לעבור למימד שאין בו זמן.זו הכוונה באמירה להיות 'מואר',היכולת לראות את האור, להפיץ אותו, להיות בו ולראות מעבר לו. אדם מואר הוא מי שהאור עובר דרכו והוא נותן אותו ואת הידע שלו ללא הגבלה, כמו האור. ככל שתתני יותר כך תממשי יותר, כך תגדלי יותר ותוכלי להיות עוד יותר באור ולהפיץ אותו הלאה שוב ועוד נושאי ונושאות האור ימשיכו להגיע אליך,להתחבר, להיזכר ולהתעורר לתודעת ושפת האור. היי פתוחה לכולן וכולם. היי קשובה ונכונה לקבלם, כפי שהם, ביכולתם, הם עוד יפתיעו אותך ואותם ויהיו שותפים לדרכך ולדרך האור בעולם. אחוות תודעת האור מתגבשת וקמה ואת חלק ממנה. זו דרכך וייעודך, זהו תפקידך, המשיכי בו, מבורכת הינך, המשיכי בעבודתך,כתיבתך,הפיצי אורך ותתמלאי באור שהינך.
היי ברוכה, דרך צלחה.
ישויות האור.
**** 
אכן יש מה ללמוד ולתרגל. מי שמעוניין/ת ללמוד ולפתח את ראיית האור ותודעת האור ולהצטרף לטקסים ופעילויות העוסקות בכך מוזמן/ת . ניתן להצטרף לסדנאות ואפשר במפגשים אישיים.
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

לתשלום בכרטיס אשראי
הערה: התשלום הוא דרך פיפאל, ניתן לשלם בכל כרטיס אשראי בין לאומי (גם למי שאין חשבון ב-PayPal)
______________________________________________________________________
ענת הר-לב אור  
טל: 04-9802288, הר חלוץ ,  E-mail:
anatharlevor@gmail.com