דף הבית >> תודעת-אור >> האור
 
האור

חג חנוכה עוסק באור. בנוסף למעשיות והמסורות המוארות והטעימות, אפשר לעסוק באור גם בהיבט התודעתי. גדלנו על התפיסה שהאור והחושך הם ניגודים. שצריך להדוף ולגרש את החושך ולהביא את האור. האם כך זה באמת? אולי הגיע הזמן לראות אחרת. להבין שהאור והחושך תהליך אחד הם, משלימים ומהווים יחד את מהות הקיום שלנו. החושך כבסיס התהוות לצמיחה שתראה בחוץ, באור. החיפוש אחרי האור וההארה הוא נושא שמלווה את האנושות המתפתחת ואלו שעוסקים בעבודה תודעתית ורוחנית. האור למעשה נוכח כל הזמן, אולי אנחנו אלו שיכולים לשנות את נקודת המבט שלנו עליו ולקבל אותו בדרכים נוספות ומגוונות, מבלי צורך לחפש כל כך הרבה...
 
 מצורף קטע שכתבתי על תודעת האור, ותקשור שהגיע אלי בנושא האור. וגם קטע מהספר "מקדש הלב- היזכרות" העוסק בשער האור וגוף האור. (שניתן לתרגל בקבוצה וגם לבד) ולסיום קטעים מתוך הספר החדש שאני כותבת בימים אלו "קלאופטרה-המומיה החיה" שעוסקים גם כן באור. בשני הספרים יש עוד קטעים נוספים העוסקים באור ובתודעת אור.
 
אכן יש מה ללמוד ולתרגל. מי שמעוניין/ת ללמוד ולפתח את ראיית האור ותודעת האור ולהצטרף לטקסים ופעילויות העוסקות בכך מוזמן/ת . ניתן להצטרף לסדנאות ואפשר במפגשים אישיים.
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

לתשלום בכרטיס אשראי
הערה: התשלום הוא דרך פיפאל, ניתן לשלם בכל כרטיס אשראי בין לאומי (גם למי שאין חשבון ב-PayPal)
______________________________________________________________________
ענת הר-לב אור  
טל: 077-7980536, חרשים ,  E-mail: anatharlevor@gmail.com