"היזכרות - מקדש הלב"


ספר חדש מיוחד ושונה במהותו.  
הספר עוסק בתכנים רוחניים של פיתוח המודעות האישית והחברתית. 
הספר נכתב בגוף ראשון, על ידי אישה צעירה הנבחרת ל "מקדש הלב", ומתארת את תהליך חניכתה והמסרים שהיא מקבלת בתפקידה "כזקנה הקטנה". 
הספר נכתב בתקופה בה האמונה ב "אימא הגדולה-אימא אדמה" הייתה רווחת, והתפתחות תודעתית הייתה מהות, מטרה וכלי. 
הספר הגיע דרכי בתהליך היזכרות, ונכתב ללא התערבות שלי, יש בו מסרים מרתקים ומשמעותיים לכולנו.

התחלתי לכתוב בספטמבר 2018 , (שוב נסעתי להודו עם מחברת אחת ,ובסיום השהות שם כבר קניתי מחברת חדשה...) וסיימתי ביוני 2019. אני כותבת בכתב יד, נכתבו כ 350 עמודים, ועכשיו הספר בשלבי ההוצאה לאור. בפרויקט הדסטארט (מימון המונים) ניתן לרכוש את הספר וגם תשורות אחרות וכך לתמוך בהצלחת הפרויקט

 הידיעה שאני רוצה וצריכה לכתוב את הספר הגיעה במרץ 2017 בזמן מסע למלטה-אי המקדשים והאלות. מצורף תיאור החוויה המיוחדת!
 
בנוסף לכך אפשר לבחור לעשו תזאת ישירות באתר שלי כאן, אז מה אני מציעה לכם :

1. להזמין מראש את הספר בעלות של 100 ש"ח לעותק (זהו מחיר הנחה, מהעלות הצפויה של הספר)- לחצו כאן

2. להזמין מהספרים או הקלפים שכבר הוצאתי לאור - לחצו כאן

3. להזמין השתתפות בסדנה/ מפגש אישי (העלות משתנה בהתאם לסדנה /מפגש)

4. לתת כמה שרוצים (תשורה) בלי קשר להזמנת המוצרים. (כלומר אפשר לתת בלי לקבל ספרים או לקבל ספר ולתרום מעבר לכך סכום נוסף ככל שתרצו)- לחצו כאן (התשלום הוא דרך פיפאל, ניתן לשלם בכל כרטיס אשראי בין לאומי גם למי שאין חשבון ב-PayPal)

5. כל האפשרויות יחד.... לחצו כאן או בעברה בנקאית
 
אז כל שעליכם לעשות הוא לבחור כמה עותקים תרצו ,להזמין את הספר לשלם באתר ולקבל הנחה...
אם תרצו להשתתף באחת הסדנאות שאני מנחה, או לתאם מפגש אישי או לתת תשורה,
מוזמנים לחזור אליי במייל או לכתוב לי את הפרטים הבאים כאן:

 
ומה עוד? -

ניתן לרכוש לשלם או לתרום להוצאת הספר גם בהעברה בנקאית
ענת הר-לב אור
בנק פועלים 12
סניף כרמיאל 747
חשבון 699755

אשמח שתעבירו הלאה את ההודעה הזאת לכל חבריכם ומכריכם. כך עובדת הרשת האנושית של כולנו. כך אפשר להשפיע, לשנות, ולהביא בשורות משמחות לקהל גדול יותר.
כי כל אחד ואחת מאיתנו מכירים עוד הרבה מאוד אנשים....
(אפשר גם בווטסאפ או פייסבוק,מייל)
בכל שאלה או בקשה אשמח לענות במייל anatharlevor@gmail.com 
או בטלפון בבית 077-7980536
 
תודה רבה רבה!  
ענת


קטעים נבחרים מתוך הספר "היזכרות - מקדש הלב"
חלק ראשון -שערי האור

"מקדש הלב.

ברוכה הבאה למקדש הלב. לביתך. ברוכה השבה עם תודעתך החדשה. ברוכה תהיי, באשר תלכי. הביטי פנימה אל ליבך, הוא כבר מתרחב. כאן יש לו ולך את האפשרות להתרחב, להתפשט, להתעצב.

ברוכה הבאה למקדש הלב. למחוז חפצך. שבת אל ביתך להיזכר ולהתחדש. חיכינו לך והנה שמעת את הקריאות של תודעתך, נפשך וגופך.  שמעת את הקולות של כל האמהות שיודעות ומלמדות וציפו להגעתך. ברוכה תהיי, ברוכה הנך. אנחנו כאן לשרתך וללמדך את שהינך. את שלמה. כאן תוכלי לחוות זאת , להיות זאת שיודעת ומרגישה שהיא שלמה. שהיא יודעת. שהיא היא. כפי שהיא. יפה וייחודית מעצם היותה. כזאת את. כאלו הן כולן. כזה הוא היקום והעולם.

ברוכה הבאה אחות ובת יקרה. ברוכה השבה למקדש הלב והתודעה. כאן צעדי בדרכי האמהות. כאן תצעדי בין האבנים והחולות. כאן תיכנסי עוד ועוד בין הסתרים והסודות שבמעמקי גופך, נפשך ותודעתך. כאן תגלי את הדרכים, את המילים, את השתיקות והמנגינות של גופך, נפשך ותודעתך. ברוכה תהיי שהגעת אלינו הביתה, לביתך. קדושה את. גופך, נפשך, תודעתך – קדושים כולם. אצלך ואצל כולן. ואצל כולם. מקדש הלב הוא יצירה ללא סוף או התחלה. מקדש הלב כל הזמן נולד ומתחדש, נובל ומלבלב, מקדש הלב הוא לרשותך ולמענך. אנו בשירותך ובשירות כל האמהות. גם את עבורך ועבור כולן גם כן. הגיע זמנך. ברוכה תהיי. אל פחד. יש לך ליווי והדרכה. יש לך גם את הידיעה שתתעורר ותשתחרר ותובילך בדרכך בחזרה. הרפי גופך, נשמי במלאות, את בבית. עכשיו הכל יהיה יותר פשוט. קבלי ברכתנו מכל האמהות, הנוכחות בגופן והמלוות הרחוקות, מדורי דורות, מעידנים ותקופות נשכחות ונסתרות שממשיכות להתקיים בעוד מקומות, המשמרות את הדרכים הנסתרות. היי ברוכה. את פה מוגנת מכל רע, ויכולה לנוח בבטחה. כאן מתחילה הדרך. כאן גם ממשיכה. ברוכה הבאה. קחי מנוחה."

-*-


​דף -53
 
"הימים הבאים חלפו במהירות, בתחושה של זרימה והרמוניה. עברנו מפעילות לפעילות, תמיד היינו עסוקות במשהו. וזה היה טוב. הרגשתי יותר ויותר בנוח והתחלתי להרגיש שהמקדש הופך להיות הבית שלי. התרגלתי גם לשתיקה, ומצאתי בה את הנינוחות והשלווה שתמכו בפעילויות שביצענו, ואת הזמן להפנים את התהליכים שחווינו ועברנו. עובדת היותי נערה צעירה לא היוותה משמעות מיוחדת. עשיתי את כל הפעילויות והתרגילים כמו כולן ונדרשתי לאותן משימות וקיבלתי את אותם התנאים. אמנם כך היה גם בכפר, אבל בכפר היתה משמעות גדולה לשלב בחיינו ולתפקידים שביצענו בהתאם לכך. כאן כולנו היינו אחת, כמו אישה אחת גדולה עם הרבה גופים וצורות. הרגשתי גם שההיכרות שלי עם הנשים הולכת ומתחזקת וזה נתן לי תחושת בטחון ורוגע. הרגשתי גם בטוחה ומוגנת וידעתי שבכל מצב תהיינה נשים שיתמכו בי וילוו אותי. המלוות שלי עדיין היו קרובות אליי, אך תפקידן הלך והתעמעם והתטשטש ככל שחלפו הימים. הרגשתי עצמאית יותר ויותר. ביום השביעי לשהותי במקדש הגעתי שוב לשיחה עם הזקנות ששאלו לשלומי. הזקנה הגדולה הציעה שאעבור למתם פעילות של קבוצה אחרת להתנסות בעוד תחומים, וכך לאחר שאתנסה בתחומי פעילות נוספים תתקבל החלטה איפה הכי נכון לי לשרת באופן קבוע יותר. שמחתי על ההצעה וכך נפרדתי מבנות הקבוצה של "האם המרפאה" ועברתי לקבוצת נשים שעסקה במלאכות יד שונות. שהיתי במחיצתן גם כן כשבוע. בקבוצה הכנו בדים ותיקנו אותם אם היה צורך. הכנו קישוטים לטקסים, חפצי דיבור, טיהור וברכות שונות. נהניתי שם. ידעתי שאני לא מצטיינת במלאכות היד, אבל שמחתי על השינוי והגיוון, ועל ההזדמנות להכיר נשים נוספות מקרוב, וגם להכיר את עבודת מלאכות היד..."
 
-*-

 
מעוניין לתרום להוצאת הספר ? או לתרום ולרכוש ספר לחץ כאן

*
***


 

 
 
היזכרות - מקדש הלב שערי האור

מחיר מחירון  115.00
מחיר באתר - 100.00
דמי משלוח -  15.00
מחיר מלא (כולל משלוח וכולל מע"מ )  115.00

זמן אספקה (ימי עסקים) 10


התשלום הוא דרך פיפאל, ניתן לשלם בכל כרטיס אשראי בין לאומי
(גם למי שאין חשבון ב-
PayPal)
היזכרות - מקדש הלב שערי האור
 
 


 

הערה: התשלום הוא דרך פיפאל, ניתן לשלם בכל כרטיס אשראי בין לאומי (גם למי שאין חשבון ב-PayPal)
______________________________________________________________________
ענת הר-לב אור  
טל: 077-7980536, חרשים ,  E-mail: anatharlevor@gmail.com ,   ענת בפייסבוק