" מקדש הלב - היזכרות"


ספר מיוחד ושונה במהותו. ובו מסרים מרתקים ומשמעותיים לכולנו.
הספר עוסק בתכנים רוחניים של פיתוח המודעות האישית והחברתית. 
הספר נכתב בגוף ראשון, על ידי אישה צעירה הנבחרת ל "מקדש הלב", ומתארת את תהליך חניכתה והמסרים שהיא מקבלת בתפקידה "כזקנה הקטנה". 
הספר נכתב בתקופה בה האמונה ב "אימא הגדולה-אימא אדמה" הייתה רווחת, והתפתחות תודעתית הייתה מהות, מטרה וכלי. 

התחלתי לכתוב בספטמבר 2018 , (שוב נסעתי להודו עם מחברת אחת ,ובסיום השהות שם כבר קניתי מחברת חדשה...) וסיימתי ביוני 2019. הספר נכתב בכתב יד, "בתהליך היזכרות" 

 הידיעה שאני מיועדת לכתוב את הספר הגיעה במרץ 2017 בעקבות מסע למלטה-אי המקדשים והאלות. מצורף תיאור החוויה המיוחדת!

הספר מביא עמו מסרים ותכנים שניתן ללמוד מהם רבות ולעשות איתם תהליכי התפתחות תודעתיים. ואת זאת אני מקיימת אתכם בסדנאות, קורסים, טקסים ומפגשים אישיים.
ניתן להתעדכן בלוח האירועים
בקרוב יפתח קורס בסיס עם תכני הספר. 
 
בנוסף לכך אפשר :

1. להזמין את הספר בעלות של 120 ש"ח לעותק - לחצו כאן

3. להזמין השתתפות בסדנה/ מפגש אישי (העלות משתנה בהתאם לסדנה /מפגש)

 
אז כל שעליכם לעשות הוא לבחור כמה עותקים תרצו ,להזמין את הספר לשלם באתר ולקבל הנחה...
אם תרצו להשתתף באחת הסדנאות שאני מנחה, או לתאם מפגש אישי או לתת תשורה,
מוזמנים לחזור אליי במייל או לכתוב לי את הפרטים הבאים כאן:

 
ומה עוד? -

ניתן לשלם  גם בהעברה בנקאית
ענת הר-לב אור
בנק פועלים 12
סניף כרמיאל 747
חשבון 699755

אשמח שתעבירו הלאה את ההודעה הזאת לכל חבריכם ומכריכם. כך עובדת הרשת האנושית של כולנו. כך אפשר להשפיע, לשנות, ולהביא בשורות משמחות לקהל גדול יותר.
כי כל אחד ואחת מאיתנו מכירים עוד הרבה מאוד אנשים....
(אפשר גם בווטסאפ או פייסבוק,מייל)
בכל שאלה או בקשה אשמח לענות במייל anatharlevor@gmail.com 
או בטלפון בבית 077-7980536
 
תודה רבה רבה!  
ענת


קטעים נבחרים מתוך הספר " מקדש הלב- היזכרות"

קטע המבוא הפתיחה- למקדש הלב.

"ברוכה הבאה למקדש הלב. לביתך. ברוכה השבה עם תודעתך החדשה. ברוכה תהיי, באשר תלכי. הביטי פנימה אל ליבך, הוא כבר מתרחב. כאן יש לו ולך את האפשרות להתרחב, להתפשט, להתעצב.

ברוכה הבאה למקדש הלב. למחוז חפצך. שבת אל ביתך להיזכר ולהתחדש. חיכינו לך והנה שמעת את הקריאות של תודעתך, נפשך וגופך.  שמעת את הקולות של כל האמהות שיודעות ומלמדות וציפו להגעתך. ברוכה תהיי, ברוכה הנך. אנחנו כאן לשרתך וללמדך את שהינך. את שלמה. כאן תוכלי לחוות זאת , להיות זאת שיודעת ומרגישה שהיא שלמה. שהיא יודעת. שהיא היא. כפי שהיא. יפה וייחודית מעצם היותה. כזאת את. כאלו הן כולן. כזה הוא היקום והעולם.

ברוכה הבאה אחות ובת יקרה. ברוכה השבה למקדש הלב והתודעה. כאן צעדי בדרכי האמהות. כאן תצעדי בין האבנים והחולות. כאן תיכנסי עוד ועוד בין הסתרים והסודות שבמעמקי גופך, נפשך ותודעתך. כאן תגלי את הדרכים, את המילים, את השתיקות והמנגינות של גופך, נפשך ותודעתך. ברוכה תהיי שהגעת אלינו הביתה, לביתך. קדושה את. גופך, נפשך, תודעתך – קדושים כולם. אצלך ואצל כולן. ואצל כולם. מקדש הלב הוא יצירה ללא סוף או התחלה. מקדש הלב כל הזמן נולד ומתחדש, נובל ומלבלב, מקדש הלב הוא לרשותך ולמענך. אנו בשירותך ובשירות כל האמהות. גם את עבורך ועבור כולן גם כן. הגיע זמנך. ברוכה תהיי. אל פחד. יש לך ליווי והדרכה. יש לך גם את הידיעה שתתעורר ותשתחרר ותובילך בדרכך בחזרה. הרפי גופך, נשמי במלאות, את בבית. עכשיו הכל יהיה יותר פשוט. קבלי ברכתנו מכל האמהות, הנוכחות בגופן והמלוות הרחוקות, מדורי דורות, מעידנים ותקופות נשכחות ונסתרות שממשיכות להתקיים בעוד מקומות, המשמרות את הדרכים הנסתרות. היי ברוכה. את פה מוגנת מכל רע, ויכולה לנוח בבטחה. כאן מתחילה הדרך. כאן גם ממשיכה. ברוכה הבאה. קחי מנוחה."

-*-


 
"הימים הבאים חלפו במהירות, בתחושה של זרימה והרמוניה. עברנו מפעילות לפעילות, תמיד היינו עסוקות במשהו. וזה היה טוב. הרגשתי יותר ויותר בנוח והתחלתי להרגיש שהמקדש הופך להיות הבית שלי. התרגלתי גם לשתיקה, ומצאתי בה את הנינוחות והשלווה שתמכו בפעילויות שביצענו, ואת הזמן להפנים את התהליכים שחווינו ועברנו. עובדת היותי נערה צעירה לא היוותה משמעות מיוחדת. עשיתי את כל הפעילויות והתרגילים כמו כולן ונדרשתי לאותן משימות וקיבלתי את אותם התנאים. אמנם כך היה גם בכפר, אבל בכפר היתה משמעות גדולה לשלב בחיינו ולתפקידים שביצענו בהתאם לכך. כאן כולנו היינו אחת, כמו אישה אחת גדולה עם הרבה גופים וצורות. הרגשתי גם שההיכרות שלי עם הנשים הולכת ומתחזקת וזה נתן לי תחושת בטחון ורוגע. הרגשתי גם בטוחה ומוגנת וידעתי שבכל מצב תהיינה נשים שיתמכו בי וילוו אותי. המלוות שלי עדיין היו קרובות אליי, אך תפקידן הלך והתעמעם והתטשטש ככל שחלפו הימים. הרגשתי עצמאית יותר ויותר. ביום השביעי לשהותי במקדש הגעתי שוב לשיחה עם הזקנות ששאלו לשלומי. הזקנה הגדולה הציעה שאעבור למתם פעילות של קבוצה אחרת להתנסות בעוד תחומים, וכך לאחר שאתנסה בתחומי פעילות נוספים תתקבל החלטה איפה הכי נכון לי לשרת באופן קבוע יותר. שמחתי על ההצעה וכך נפרדתי מבנות הקבוצה של "האם המרפאה" ועברתי לקבוצת נשים שעסקה במלאכות יד שונות. שהיתי במחיצתן גם כן כשבוע. בקבוצה הכנו בדים ותיקנו אותם אם היה צורך. הכנו קישוטים לטקסים, חפצי דיבור, טיהור וברכות שונות. נהניתי שם. ידעתי שאני לא מצטיינת במלאכות היד, אבל שמחתי על השינוי והגיוון, ועל ההזדמנות להכיר נשים נוספות מקרוב, וגם להכיר את עבודת מלאכות היד..."
 
-*-

 
מעוניין/ת לרכוש את הספר לחץ כאן

*
***

 

 
 
מקדש הלב - היזכרות

מחיר מחירון  120.00
מחיר באתר - 120.00
דמי משלוח -  20.00
מחיר מלא (כולל משלוח וכולל מע"מ )  140.00

זמן אספקה (ימי עסקים) 10


התשלום הוא דרך PayPal, ניתן לשלם בכל כרטיס אשראי בין לאומי
(גם למי שאין חשבון ב
PayPal)
 
מקדש הלב - היזכרות
 
 


 

לתשלום בכרטיס אשראי
הערה: התשלום הוא דרך פיפאל, ניתן לשלם בכל כרטיס אשראי בין לאומי (גם למי שאין חשבון ב-PayPal)
______________________________________________________________________
ענת הר-לב אור  
טל: 04-9802288, הר חלוץ ,  E-mail:
anatharlevor@gmail.com