קלפי סמלי חיים

אני מתרגשת ושמחה להציע לך את קלפי סמלי החיים, קלפי מודעות חדשים,
המביאים את שפת הסמלים העתיקים, ובעזרתם ניתן ליצור תהליכי ריפוי והעלאת מודעות.

קלפי "סמלי החיים" הם קלפים מיוחדים ומרגשים, המתאימים לכל אחת ואחד, לא רק לא-נשים "רוחניים"...
בערכה קלפים עם סמלים, הסברים ופרשנות, הצעות לפעילויות מגוונות ועוד הפתעות

ועכשיו הסבר על הקלפים עצמם:
קלפי סמלי החיים, הם קלפים המציגים סמלים שונים המאפשרים עבודת גוף-נפש ותודעה ערה בחיבור גבוה וישיר. בערכת הקלפים הזאת יופיעו סמלים שחלקם מוכרים לכל כגון: ספירלה, מגן דויד, פירמידה, כוכב ועוד, לצד סמלים פחות מוכרים או פחות שימושיים בתרבויות המוכרות לנו כיום.
לעתים דווקא סמלים שנראים לנו מוכרים ונפוצים הם לא מובנים באופן מלא, או משויכים לתרבות כלשהי ויש להם עוד משמעויות או דרכים ליצירתיות ועבודת התפתחות נוספת שאולי לא הכרנו עד כה.
בערכה יש פרשנות נוספת ואחרת לסמלים, והצעות ורעיונות לפעילויות עם הסמלים לכל סמל יש משמעות ואפשרות לתרום לחיינו בדרכים מגוונות: מדיטציות, דמיון מודרך, יצירה, תנועה, קול ועוד בתהליכים אישיים וקבוצתיים.
ובנוסף לסרטון הסבר המלא, מצורף כאן קישור לסרטון קצרצר הנותן דוגמה ליצירה מחומרים פשוטים ממוחזרים (לא תאמינו ממה) של פרח החיים, אחד הסמלים בערכה. כאלו הפתעות ועוד יהיו בקלפים.

***

הסיבות לרכוש ערכת קלפי "סמלי החיים":

1. לשמח אתכם ואתכן! - להרחיב את הלב, את התודעה ואת החיבור בין גוף לנפש. ללמוד באופן אחר, תוך כדי משחק והתבוננות מעמיקה פנימה, להתפתח בדרך חדשה. לתת כלים ובסיס לימים של שגרה וגם לאירועים מיוחדים (מפגשים חברתיים, חגיגות, סדנאות ועוד)

2. לשמח עוד א-נשים!- זו מתנה נפלאה! בכל גיל, בכל מצב, סמלים הם שפה שמתאימה לכולנו, שהכרנו מתמיד מההתחלה, עוד כילדים, וזה הזמן להיזכר בה. ביחד ניתן לקרני השמש האלו לחמם עוד לבבות, להרחיב עוד תודעות, וליצור מציאות מיטיבה ונעימה לכולנו!

3. לשמח אותי! - להרחיב את לבי, לאפשר ליצירה נוספת שלי לצאת לאור, ולי דרכה להתממש, להתגשם ולהביא את הידע והניסיון שלי לעולם, כי לא חבל להשאיר את זה במחברות במגירות? וגם לתמוך בכתיבה שלי ובאומנות ישראלית, מקורית, רוחנית.

***

כמה מילים עליי: אני כותבת ויוצרת, פרסמתי שישה ספרים ושני מארזי קלפים, המתאימים למבוגרים ולילדים.
בנוסף לכך אני מטפלת גוף-נפש ומנחה מעגלים וסדנאות מודעות בנושאים מגוונים דרך תנועה, כתיבה ויצירה, סדנאות בטבע וטיולים ועוד. אני מנחה טקסים ייחודים שאני מקבלת כמסרים, מחדשת ויוצרת אותם בהתאמה לתרבות שלנו ולזמנים האלו, ביערות, מערות, חוף הים ועוד מקומות מיוחדים במינם... לאורך השנים אני מתנדבת בתחומים שונים ביניהם אני גם מפיקה אירועים קהילתיים בעיקר בנושאי הפסקת אלימות ויצירת שלום בין המינים.

בשנים האחרונות אני עוסקת בתודעה הערה והמוארת, ומלמדת את שפת הסמלים העתיקים, ומאפשרת לעוד א-נשים להיפתח לעולם ישן-חדש דרך סדנאות וטקסים בתהליכי היזכרות אישיים וקבוצתיים.
לאחרונה הבנתי שעליי להוציא את הסמלים האלו לאור עם הפרשנות והתובנות שלי כפי שאני מלמדת אותם בדרך שתהיה זמינה ונגישה וברורה לכל אחד ואחת, בכלי שמאפשר עבודה עצמית גם ללא הנחייה או הגעה לסדנה, על מנת להחזיר את השימוש בשפת הסמלים לחיינו באופן יום יומי, ולאפשר להם לתמוך בנו ולעורר אותנו ואת תודעתנו, וכך להמשיך לשנות את המציאות שלנו ולהיטיב אותה.

ניסיוני בכתיבת ספרים וקלפים מאפשר לי להוציא את הקלפים האלו לאור ולהביא את שפת הסמלים ואת היופי והקסם שלהם לכל אחד ואחת ולכל מקום ולהפיץ בעזרתם עוד יותר אור, שמחה ואהבה.

****

אם הכל ברור נותר רק לעבור לקישור להזמנת הקלפים 

ואם הגעתם עד כאן ועוד לא הבנתם במה מדובר ולמה כדאי את זה, אז הנה עוד הסבר בהרחבה:

אז מהם למעשה 'סמלי החיים'כמו מה זה נשמע? עצרו לרגע, הרגישו, התבוננו פנימה, חשבו ואפילו תשאלו:

  • מהו סמל? למה הוא משמש? במה יכולה להועיל לנו שפה קדומה? איך ולמה היא נשמרה?
  • כיצד סמל או צורה יכולים לשנות משהו בחיי היום יום? במה טמון כוחם? כיצד אפשר להחיותם מחדש?
  • מדוע סמלים חוזרים על עצמם בתרבויות שונות? כיצד הם מתחברים אלינו באופן אישי וקבוצתי?
  • האם כשאני רואה צורה או סמל קורה לי משהו? מה עוד יכול לקרות?
  • איך סמל יכול ללוות אותי במסע התפתחותי? בהגשמת חלומות? ומה עלי לעשות?

על השאלות האלו ואחרות תוכלו לקבל תשובות בערכת הקלפים הזאת ודרך השימוש בה

הכי טוב דוגמה:
סמל העיגול והנקודה במרכז. 

זהו סמל היסוד, הבסיס, סמל היקום, הבריאה והשמש. כשמתבוננים בטבע ניתן לראות את הסמל הזה בכל מקום. זוהי הצורה הראשונית של התא, הצורה של עץ חתוך, זו הצורה שנוצרת כשנזרקת אבן למים ונוצרות אדוות. נוכל לראות זאת גם במבנה גופנו: האישון שלנו, החזה והפטמות, הטבור ואברי המין שלנו.
גם אם נתבונן בכוכבים, בגלקסיות ובמערכות היקומים נראה את אותה חוקיות. כולם בנויים באותה צורה של עיגול ונקודה במרכז. מה הסיבה? ואיך הכל מחובר?


למעשה לכל דבר חי יש מרכז, נקודת התחלה ומיקום, ושדה אנרגטי המקיף אותו מסביב. (אפשר למדוד אותו, יש כאלו שחשים אותו, יש כאלו שאפילו רואים אותו) אז למעשה הסמל הזה נמצא בתוכנו וסביבנו בכל מקום ואנחנו לא ממש מודעים אליו או לא שמים לב, אז מה זה משנה? איך אפשר להשתמש בזה עכשיו? מי כבר הבין את זה בעבר?
זוכרים את חוני המעגל? מכירים את הסופים הדרווישים המסתובבים? ניסיתם פעם לעשות סיבובים בבלט קלאסי? מכירים טקסים נוספים? למעשה כל מעגל שאנחנו יושבים בו מגלם את הצורה הזאת, במיוחד אם מדליקים אש במרכז, או מנחים מנחה או מסדרים מנדלה יפה. לעתים יש מורה או שאמן במרכז שמעביר מסרים לכולם...

הסמל הזה מייצג מבנה בסיסי שמאפשר לנו להתחבר, להתרכז, להתמקד, להיות מקושרים, מאוחדים, שווים במעגל. המבנה הזה ולכן גם הסמל יכולים לשרת אותנו במצבים שאנחנו זקוקים בדיוק לחוש את זה שאנחנו שייכים, אהובים ממורכזים, מחוברים וזוכרים את השלם, השלמות. המבנה והסמל הזה יכולים לחזק אותנו אם נשהה במרכז, או לחזק את המעגל על ידי מי שמרכז וכמובן התהליך הוא גם וגם....
מעבר לכך הסמל הזה מגלם את הזכרי והנקבי ביחד. המעגל הוא הנקבי , הנקודה היא העמוד הזכרי. עבודה עם הסמל הזה יכולה להביא איזון וריפוי לחלקים האלו בתוכנו בהשלמה שלנו. הסמל הזה מכיל בתוכו את המבנה השלם והמאוזן.


 
 
סמלי החיים- יכולים לתת תשובות לשאלות אלו ואחרות ועוד יותר מכך. למעשה זו הזמנה לחוויה מיוחדת, מעוררת השראה, מאפשרת תהליך רוחני וחומרי, ריפוי ושינוי אמיתי ומשמעותי!
זה מעבר למידע גאומטרי, שכלי, עובדתי חיצוני. הסמלים מחברים אותנו למשהו קדום, ראשוני משותף לכולנו, ללא צורך אפילו במילים.
הם מעוררים בנו תחושות ורגשות ומפעילים בנו דברים לא מודעים, נסתרים, שאם הם יעלו למודעות נוכל להיעזר בהם ככלי להתפתחות ומודעות, ולהביא עוד מישורים לחיינו.


סמלי החיים- מארז קלפים ייחודי המכיל קלפי סמלים בתוספת איורים, הסברים, מדיטציות והצעות לפעילויות שונות. ערכה זו מאפשרת עבודת מודעות והתפתחות ברמת גוף-נפש-תודעה ומאפשרת לקבל העשרה והשראה בעולמות הרוח וההגשמה. מתאימה גם לילדים ונוער בהנחיית מלווה.

הצטרפו לרכישת הקלפים האלו ולהביא אותם ישירות לחיי היום -יום של כולנו.
בעזרת התמיכה הזאת נפיץ יחד את היופי והקסם של הסמלים וניצור חיים טובים יותר.
תודה על השותפות בדרך האור!

***
הקלפים זמינים לרכישה באתר וניתן לקבלם במחיר מוזל ישירות לביתכם! להזמנה- רכשו כאן באתר

סיפור הגעתם של הקלפים אלי:
זה כמו לספר לעולם שאת בהריון. בהתחלה מספרים רק לקרובים וכל יום שעובר מספרים לעוד אנשים, עד שזה פשוט יוצא החוצה ואי אפשר יותר להסתיר. אז הנה ההיריון שלי בחוץ, ואני מזמינה אתכן ואתכם להיות שותפים, לתמוך ולקחת חלק ביצירה החדשה שמגיעה לעולם דרכי.
כל אחד ואחת מאיתנו קיבלו איזה כישרון, איזו מתנה ונראה לי שהעולם עובד טוב יותר ושמח יותר כשכל אחת מאיתנו מביא/ה את המתנות האלו וחולק אותן, כך גדל השפע, כך יש התפתחות. המתנה שלי היא כתיבה, והיכולת להביא את עולם הרוח לחומר במגוון דרכים. והפעם אלו קלפים חדשים שיביאו את עולם הסמלים לחיי היום יום שלנו.
אני זוכרת את הרגע שבו זה קרה, רגע "ההפריה". הלכתי לנחל צלמון, לבד, בשעת בוקר, וישבתי ליד פלג מים. היה שקט, ולא היה אף אחד, והרגשתי איזה קסם מסביבי ויכולתי לראות את היופי שיש בכל, ואז משהו פתאום התבהר לי והרגשתי איך כל הסדנאות, הטקסים, המילים בספרים שלי רוצים להתערבב , להתלכד ולהופיע בדרך חדשה, אחרת, מאפשרת וזמינה, ב"אריזה" מיוחדת (תרתי משמע) שכנראה טרם נוצרה. ופתאום זה היה ברור ומיד הגיע השם"קלפי סמלי החיים" ומיד התחילו להגיע הצורות והסמלים בזה אחר זה, ברצף, בשטף. וידעתי שזה זה. שעכשיו זה רק עניין של זמן ואני כבר על הרכבת החדשה הזאת, שוב מתמסרת למה שבא ולוקח אותי להרפתקה חדשה.

אז הנה זו ההזדמנות שלכן ושלכם גם להיות שותפים/ות ליצירה, לאפשר לה לצאת לאור ולהתגשם, לתמוך בעולם הרוח, שהרי זה מה שנותן לכולנו בסופו של דבר את המשהו האחר, הנוסף, מעבר למילוי צרכי הגוף והחומר שאנחנו. משהו לנשמה...
כי הסמלים הם משהו בסיסי, טבעי, מחובר לפשטות, ובכך מאפשרים התרוממות הרוח והנפש. ובמובן מסוים ההיכרות והעבודה עם הסמלים האלו זה כמו לטבול במים חיים, זה נוגע פנימה ומרפא.

 

 

 
 
קלפי סמלי חיים

מחיר מחירון  160.00
מחיר באתר - 160.00
דמי משלוח -  20.00
מחיר מלא (כולל משלוח וכולל מע"מ )  180.00

זמן אספקה (ימי עסקים)


התשלום הוא דרך PayPal, ניתן לשלם בכל כרטיס אשראי בין לאומי
(גם למי שאין חשבון ב
PayPal)
 
קלפי סמלי חיים
 
 


 

לתשלום בכרטיס אשראי
הערה: התשלום הוא דרך פיפאל, ניתן לשלם בכל כרטיס אשראי בין לאומי (גם למי שאין חשבון ב-PayPal)
______________________________________________________________________
ענת הר-לב אור  
טל: 04-9802288, הר חלוץ ,  E-mail:
anatharlevor@gmail.com