קלפים - נשות התנ"ך - כדמויות השראה / ענת הר-לב אור
 


בוא/י לגלות שיח פנימי אישי, מרתק וסוחף מתוך סיפורי התנ"ך, המדהדים בתוכך ולהבין את המסר הרלוונטי לך, להתפתח ולקבל השראה ממסורת ארוכת שנים...

קלפי נשות התנ"ך מתאימים בכל גיל
 להנאה וגם לתהליכי טיפול וריפוי  דרך עבודת מודעות פנימית בתהליך אישי, זוגי או קבוצתי. 

בערכה זו נבחרו 25 דמויות נשים מתוך סיפורי המקרא, מעוררות השראה, אשר מייצגות בסיפורן נושאים שונים המאפשרים תהליך התבוננות על עברנו, על חיינו כיום ועל הבחירות שנעשה לקראת עתידנו.

הערכה מכילה: 
25 קלפי תמונות של דמויות הנשים
25 קלפים עם תקציר הסיפור, מהות הדמות ושאלות לעבודה תהליכית

מרכיבי הקלפים:

מרבית הדמויות שנבחרו מוכרות לכולנו, אך חלקן פחות מוכרות. בכל מקרה בחרנו לכתוב את תקציר הסיפור שלהן כפי שהוא מופיע במקרא,על מנת להביא את המידע כפשוטו ולהיזכר בסיפור עצמו על עובדותיו כפי שמופיעות במקור.

בנוסף לסיפור הצגנו את מהות הדמות והסיפור מתוך זווית ראייה נוספת, לעיתים דומה לתפיסה המקובלת שאותה הכרנו גם בלימודי התנ"ך שלנו, ולעיתים מזווית אחרת, מחודשת, אולי אפילו הפוכה מהתפיסה אליה התרגלנו כלפי אותה דמות.

הסיפור והמהות הם הבסיס לשאלות שהצענו לעבודת מודעות מתוך אותה דמות נשית. השאלות מיועדות לגברים ונשים , ומתאימות למבוגרים. ניתן לעבוד עם הקלפים גם עם בני נוער ,ואפילו עם ילדים בהתאמה כמובן לגיל וליכולת שלהם לתפוס את מהות הדברים. בעבודה עם ילדים או בני נוער ניתן להשתמש בציורים ובסיפור ולבחור להתאים את השאלות בהתאם ליכולתם.

מדוע בחרנו דמויות נשים?

הנשים בתנ"ך לרוב מוחבאות ומוסתרות בתוך הסיפור הגברי. הן מוצגות לרוב מתוך שייכותם לגבר שלהן: אב,בעל אח או אפילו דוד,ולא בזכות עצמן. לעיתים הן אפילו לא מוצגות בשמן אלא רק בהגדרה לפי שייכותן. מרבית הסיפורים של נשות התנ"ך הם קצרים, לעיתים פסוקים אחדים בלבד. לעיתים הן סבילות לגמרי בסיפור וקולן נשמע דרך פעולותיהן, ואולי אף זה נמנע מהן בהרבה מהסיפורים. הסיפור של הנשים מופיע בדרך כלל כגורם מניע לסיפור כולו, וכהצדקה או הסבר לפעולות אחרות שנעשו באותו סיפור או תקופה. לדעתנו סיפוריהן של הנשים חשובים, מעניינים ועדיין רלוונטיים גם בימינו. לדעתנו יש מקום להציג אותן שוב, לחפש בין המילים ובמה שאף לא נאמר, את המסר ואת אופן המחשבה והפעולה של אותן נשים. כך יש לנו יכולת להעמיק בבחירותיהן וללמוד מהן על נפשנו ובחירותינו בחיינו.

הערה- הקלפים נכתבו מתוך נקודת המבט והחשיבה של יוצרות הקלפים ולא מתוך כוונה להציג את כל הדעות ופירושים לאותן דמויות.
אין בכוונתנו לפגוע או לבטל דעות שונות על התנ"ך או הדמויות עצמן.

 


 

 
 
קלפים - נשות התנך כדמויות השראה

מחיר מחירון  195.00
מחיר באתר - 195.00
דמי משלוח -  25.00
מחיר מלא (כולל משלוח וכולל מע"מ )  220.00

זמן אספקה (ימי עסקים)


התשלום הוא דרך PayPal, ניתן לשלם בכל כרטיס אשראי בין לאומי
(גם למי שאין חשבון ב
PayPal)
 
קלפים - נשות התנך כדמויות השראה
 
 


 

לתשלום בכרטיס אשראי
הערה: התשלום הוא דרך פיפאל, ניתן לשלם בכל כרטיס אשראי בין לאומי (גם למי שאין חשבון ב-PayPal)
______________________________________________________________________
ענת הר-לב אור  
טל: 04-9802288, הר חלוץ ,  E-mail:
anatharlevor@gmail.com