קלפי "סמלי חיים"

קלפי סמלי החיים, מציגים סמלים שונים חלקם מוכרים כגון: ספירלה, מגן דויד, פירמידה, כוכב ועוד, לצד סמלים פחות מוכרים בתרבויות המוכרות לנו כיום.
לכל סמל יש משמעות ואפשרות לתרום לחיינו באופן פשוט וגם מורכב.
בערכה תוצג פרשנות נוספת ואחרת לסמלים, ויובאו הצעות ורעיונות לפעילויות עם הסמלים בדמיון מודרך, יצירה, תהליכים אישיים וקבוצתיים.
הקלפים מאפשרים חיבור גבוה ומעמיק המחבר גוף-נפש.

***
הקלפים נמצאים בתהליך כתיבה וכעת בפרויקט הדסטארט
זאת ההזדמנות לתמוך ולאפשר לקלפים ולסמלים לצאת לאור!
ולקבל את הקלפים במחיר מוזל ישירות לביתכם!
כמובן שתוכלו להנות ממגוון תשורות נוספות 

להצטרפות ותמיכה בקישור הזה
https://headstart.co.il/project/69009

 
 
זה כמו לספר לעולם שאת בהריון. בהתחלה מספרים רק לקרובים וכל יום שעובר מספרים לעוד אנשים, עד שזה פשוט יוצא החוצה ואי אפשר יותר להסתיר. אז הנה ההיריון שלי בחוץ, ואני מזמינה אתכן ואתכם להיות שותפים, לתמוך ולקחת חלק ביצירה החדשה שמגיעה לעולם דרכי.
כל אחד ואחת מאיתנו קיבלו איזה כישרון, איזו מתנה ונראה לי שהעולם עובד טוב יותר ושמח יותר כשכל אחת מאיתנו מביא/ה את המתנות האלו וחולק אותן, כך גדל השפע, כך יש התפתחות. המתנה שלי היא כתיבה, והיכולת להביא את עולם הרוח לחומר במגוון דרכים. והפעם אלו קלפים חדשים שיביאו את עולם הסמלים לחיי היום יום שלנו.
אני זוכרת את הרגע שבו זה קרה, רגע ההפריה. הלכתי לנחל צלמון, לבד, בשעת בוקר, וישבתי ליד פלג מים. היה שקט, ולא היה אף אחד, והרגשתי איזה קסם מסביבי ויכולתי לראות את היופי שיש בכל, ואז משהו פתאום התבהר לי והרגשתי איך כל הסדנאות, הטקסים, המילים בספרים שלי רוצים להתערבב , להתלכד ולהופיע בדרך חדשה, אחרת, מאפשרת וזמינה, ב"אריזה" מיוחדת (תרתי משמע) שכנראה טרם נוצרה. ופתאום זה היה ברור ומיד הגיע השם"קלפי סמלי החיים" ומיד התחילו להגיע הצורות והסמלים בזה אחר זה, ברצף, בשטף. וידעתי שזה זה. שעכשיו זה רק עניין של זמן ואני כבר על הרכבת החדשה הזאת, שוב מתמסרת למה שבא ולוקח אותי להרפתקה חדשה.
אז הנה זו ההזדמנות שלכן ושלכם גם להיות שותפים/ות ליצירה, לאפשר לה לצאת לאור ולהתגשם, לתמוך בעולם הרוח, שהרי זה מה שנותן לכולנו בסופו של דבר את המשהו האחר, הנוסף, מעבר למילוי צרכי הגוף והחומר שאנחנו. משהו לנשמה... כי הסמלים הם משהו בסיסי, טבעי, מחובר לפשטות, ובכך מאפשרים התרוממות הרוח והנפש. ובמובן מסוים ההיכרות והעבודה עם הסמלים האלו זה כמו טיול לקטים, זה כמו ללכת יחפים ועירומים, זה כמו לטבול במים חיים, זה נוגע פנימה ומרפא.
אז אחרי כל המילים האלו מזמינה אתכן/ם פשוט להיכנס לפרויקט, לבחור לכם/ן תשורה שתרצו, כי חוץ מהקלפים עצמם אפשר לבחור דברים נוספים כמו ספרים וסדנה וטיפולים ואפילו סשן צילום... וביחד ניצור עוד טיפה טוב בעולם הזה. אותי זה בטוח ישמח, ונראה לי שגם אתכן/ם, ואולי גם עוד חברים וחברות שיוכלו לקבל את המתנה הזאת, ומי יודע לאן בהמשך זה יגיע, אנחנו רק ממשיכות/ים להפיץ את האור... תודה על השותפות בדרך, מעריכה זאת מאוד!
אז הנה הקישור לפרויקט אפשר כמובן להפיץ ולשתף כמה שיותר זה מבורך!
https://headstart.co.il/project/69009
תודה תודה!
 

לתשלום בכרטיס אשראי
הערה: התשלום הוא דרך פיפאל, ניתן לשלם בכל כרטיס אשראי בין לאומי (גם למי שאין חשבון ב-PayPal)
______________________________________________________________________
ענת הר-לב אור  
טל: 04-9802288, הר חלוץ ,  E-mail:
anatharlevor@gmail.com